Hledáme učitele

Toužili jste po práci, do které se můžete těšit? Těší Vás pracovat s dítětem individuálně, ale také podpořit a připravit týmovou práci?
Mateřská škola Zeměkoule je skvělým místem pro děti, rodiče i učitele.
Sídlí v překrásném areálu, který sestává z dvou budov na rozlehlém pozemku sousedícím s kunratickým lesem.

Co vyznáváme:

• Holistický přístup ve výchově a vzdělávání dětí – zajímá nás celé dítě – jeho potenciál, pocity a stavy, sociální a kognitivní dovednosti.
  • Snažíme se být „Wellbeing“ školou – nasloucháme dětem i rodičům, respektujeme jejich individuální zvláštnosti, relaxujeme, cvičíme jógu, provozujeme mindfulness (všímavost), hodně sportujeme, pobýváme v přírodě, o všem komunikujeme a vše řešíme.
  • Učení založené na objevování – zajímá nás, co se děti chtějí učit, reflektujeme jejich přání, zájmy a momentální stav, podněcujeme je v hledání vlastních řešení.
  • Zážitkové učení – zkoumáme všemi smysly, zažíváme na vlastní kůži – výlety, návštěvy ve školce, spolupráce s naším okolím (jiné školy, naši sousedi, důchodci, …).
  • Bilingvní výchova a vzdělávání – v našem týmu jsou čeští i angličtí rodilí mluvčí, život ve školce probíhá v obou jazycích.
  • Předškolní příprava – věnujeme se rozvoji řeči, paměti, logického myšlení, zrakovému a sluchovému rozlišování, motorickým cvičením.

Co požadujeme:

• Zkušenost s prací s dětmi ve věku 2,5 až 6 let,
  • morální bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • příslušnou kvalifikaci pro práci v MŠ,
  • znalost Aj alespoň na úrovni B2,
  • člověka s entusiasmem, kterého baví práce s dětmi,
  • týmového hráče.

Co nabízíme:

• Práci na plný úvazek, nástup od 27. srpna 2018 (dle možností i dříve)
  • rodinné pracovní prostředí,
  • 8 týdnů­ dovolené,
  • podpora celoživotního vzdělávání,
  • finanční ohodnocení 32 000 – 40 000.- Kč + další benefity,
  • skvělé kolegy,
  • skvělé vedení.

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis.

Motivační dopis prosím zašlete v českém i anglickém jazyce a zmiňte tato témata:

Na co byste se v nové práci nejvíce těšil/a?
Kdy jste se při práci s dětmi cítil/a spokojený/á?
Co „navíc“ byste mohl/a našemu týmu a dětem nabídnout?

Výběrové řízení je dvoukolové. V prvním kole obsahuje pohovor v českém i anglickém jazyce, seznámení s prostředím školky a její koncepcí. Uchazeči pozvaní do druhého kola si připraví ukázkovou hodinu, kterou zrealizují s předem určenou věkovou skupinou dětí.

V případě zájmu kontaktujte
Elišku Adámkovou
ředitelka MŠ Zeměkoule s.r.o.
adamkova@mszemekoule.cz
+420 724 339 280