Reference rodičů

Dobrý večer,
Eliško děkujeme za všechny zprávy z tábora a díky za tábor.
Hlavní velký DÍK za celý čas, který Tom prožil v Zeměkouli, slovy se nedá popsat, jak moc úžasnou školku jste dokázala vytvořit.
Moc bychom si přáli, aby podobní lidé, jako poznal v Zeměkouli, obklopovali Toma po celý další život.
Dali jste mu strašně moc, velký kus krásného dětství, na který věříme, že nikdy nezapomene.
Ještě jednou ze srdce díky Vám a celému úžasnému týmu.

Simona Pučelíkova

Vážené dámy a pánové z MŠ Zeměkoule a ZŠ Compass,

dovolte mi v tomto vánočním čase se ještě jednou vrátit a poděkovat touto cestou za společné vánoční  vystoupení MŠ Zeměkoule a ZŠ Compass nazvané „Vánoční příběh“, který jsme jako rodiče a příbuzní měli možnost shlédnout dne 17.12.2014 v KC Zahrada.

Přijměte náš velký obdiv za obrovskou práci, kterou jste odvedli s našimi dětmi!

Dát dohromady tak velký počet dětí odlišného věku tak, aby každý věděl, kde je jeho místo, při tak minimálním počtu zkoušek, by mohl závidět lecjaký amatérský divadelní soubor. Skvělý byl výběr a umělecké pojetí pásma inspirovaného povídkami Charlese Dickense, které ve Vašem podání perfektně skloubilo dohromady jak starší děti ze školy, tak i mrňata a předškoláky z mateřské školky.
Vaše představení bylo nejen technicky propracované, mělo spád, nápad, ale také bylo rozmanité scénami, zpívanými vstupy jak v češtině, tak i v angličtině a v neposlední řadě roztomilé díky malým „bonbónkům, sněhulákům, skřítkům a sněhovým vločkám“. Zvláštní dík patří všem, kteří se podíleli na vymýšlení a tvorbě kostýmů, které byly velmi pracné a nádherné, dále choreografii a celkovému ztvárnění. Oceňujeme současně i možnost se chvíli v tom předvánočním shonu zastavit a ochutnat pár dobrot z dílny Vašich šikovných kuchařů.

Troufám si promluvit i za ostatní rodiče, že se nám vánoční představení moc líbilo,  velmi jsme si je užili a Vám za skvělou práci obou teamů patří náš obdiv a dík!
Přejeme Vám pohodové prožití svátků vánočních a hodně úspěchů do nového roku 2015!

Pavel a Světlana Vojtek