Hledáme kvalifikovaného pedagoga do naší školky

Rádi pracujete s dětmi a to, jak individuálně, tak při skupinové činnosti? Chcete inspirovat a být inspirováni? Oslovila Vás naše filosofie a způsob práce?

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis.

Motivační dopis prosím zašlete v českém i anglickém jazyce a zmiňte tato témata:

• Na co byste se v nové práci nejvíce těšil/a?
  • V čem byste potřeboval/a největší podporu od kolegů a vedení?
  • Co „navíc“ byste mohl/a našemu týmu a dětem nabídnout?

Výběrové řízení je dvoukolové. První kolo obsahuje informativní seznámení s prostředím školky a její koncepcí včetně pohovoru v českém i anglickém jazyce.

Uchazeči pozvaní do druhého kola si připraví ukázkovou hodinu, kterou zrealizují s předem určenou věkovou skupinou dětí v naší školce, seznámí se s kolegy a prostředím.

Co požadujeme:

• příslušnou kvalifikaci pro práci v MŠ,
  • zkušenost s prací s dětmi ve věku 2,5 až 6 let
  • člověka s entusiasmem, kterého baví práce s dětmi a chce se podílet na přípravě a realizaci našeho programu
  • týmového hráče
  • morální bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • znalost Aj alespoň na úrovni B2

Co nabízíme:

• nástup na konci srpna 2024
  • práci na plný úvazek
  • rodinné pracovní prostředí
  • 8 týdnů dovolené
  • podpora celoživotního vzdělávání
  • finanční ohodnocení 35 000 – 45 000.- Kč + další benefity (např. MultiSort karta, teambuildingové pobyty, Vánoční bonus)
  • skvělé kolegy a vedení.