Hledáme učitele

Hledáte práci, která Vás bude těšit a naplňovat? Rádi pracujete s dětmi a to, jak individuálně, tak při skupinové činnosti? Chcete inspirovat a být inspirováni?

U nás, v mateřské škole Zeměkoule, můžete rozvíjet nejen děti, ale také sebe.

Sídlíme v překrásném areálu, který sestává z dvou budov na rozlehlém pozemku sousedícím s kunratickým lesem.

Co vyznáváme:

Jsme školka, která se snaží stále zlepšovat a hledat cesty, které budou dětem i učitelům pomáhat se rozvíjet v nejvyšší možné míře. Ve výchově a vzdělávání neopomíjíme zážitkové učení, objevování, pobyt a pohyb v přírodě, komunikaci na všech úrovních nebo třeba wellbeing. V našem bilingvním prostředí mluví rodilí mluvčí anglicky a čeští učitelé česky.

Co požadujeme:

• Zkušenost s prací s dětmi ve věku 2,5 až 6 let,
  • člověka s entusiasmem, kterého baví práce s dětmi a chce se podílet na přípravě a realizaci našeho programu
  • týmového hráče
  • morální bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • příslušnou kvalifikaci pro práci v MŠ,
  • znalost Aj alespoň na úrovni B2.

Co nabízíme:

• Nástup 25.8.2020
  • Práci na plný úvazek,
  • rodinné pracovní prostředí,
  • 8 týdnů­ dovolené,
  • podpora celoživotního vzdělávání,
  • finanční ohodnocení  32 000 – 40 000.- Kč + další benefity,
  • skvělé kolegy a vedení.

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis.

Motivační dopis prosím zašlete v českém i anglickém jazyce a zmiňte tato témata:

• Na co byste se v nové práci nejvíce těšil/a?
  • V čem byste potřeboval/a největší podporu od kolegů a vedení?
  • Co „navíc“ byste mohl/a našemu týmu a dětem nabídnout?

Výběrové řízení je dvoukolové. První kolo obsahuje seznámení s prostředím školky a její koncepcí včetně pohovoru v českém i anglickém jazyce. Uchazeči pozvaní do druhého kola si připraví ukázkovou hodinu, kterou zrealizují s předem určenou věkovou skupinou dětí.

V případě zájmu kontaktujte
Elišku Adámkovou
ředitelka MŠ Zeměkoule s.r.o.
adamkova@mszemekoule.cz
+420 724 339 280