Zeměkoule v projektu Šablony EU

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_20_081  Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony III. pro MŠ a ZŠ .
Projekt je zaměřen na oblast: personální podpora.
Cílem našeho projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta v mateřské škole.

MŠ Zeměkoule 81Informace o projektu

 

Zeměkoule v projektu MŠ Zeměkoule – zahrada

Podařilo se nám uspět v rámci výzvy NPŽP 7/19 a získat tak financování v rámci projektu Vybudování a úpravy dětských hřišť a zahrad v přírodním stylu pro předškolní děti. O postupu    prací na školní zahradě Vás budeme průběžně informovat. MŠ Zeměkoule – Zahrada

 

Zeměkoule v projektu VYBAVENÍ ŠKOL DIGITÁLNÍMI UČEBNÍMI POMŮCKAMI_2022_MŠ Zeměkoule

Z Národního plánu obnovy na podporu vybavení škol digitálními učebními pomůckami pro rozvij informatického myšlení dětí a žáků a jejich digitálních kompetencí,  jsme pořídili digitální učební pomůcky využitelné pro tyto účely.  Digitalizujeme školku

 

Zeměkoule v projektu MAP III